top of page

"Gelecek bugün ne yaptığına bağlıdır." -Mahatma Gandhi

Diyetisyen İrem Akdemir

İşte buradayım...

Merhabalar!

Ben İrem Akdemir.

 

İlköğretimimi Paşabahçe İlköğretim Okulunda, Lise eğitimimi Asiye Ağaoğlu Lisesinde başarılı bir öğrenci olarak tamamladım. Eğitim hayatımın bir döneminde biraz tombik bir öğrenciydim. Bunun üzerine hayatımın gidişatını değiştirecek bir karar aldım ve Diyetisyenlik hizmetine başvurdum. 

Diyetisyenim yalnızca iş disiplini değil davranışları ile de beni etkilemiş ve diyetisyenliğin yalnızca fiziksel bir öğreti değil aynı zamanda psikolojik ve sosyal bir öğreti olduğunu da göstermişti. Kendi vücudumda gördüğüm değişiklikler hayranlığımı daha da pekiştirmişti. İstediğim şeyin tam olarak bu olduğuna erken yaşta karar vermiştim. İnsanların hayatlarına dokunmak ve gözle görülür değişiklikler yaratmak istiyordum.

Tam burslu girdiğim zevkle, okuduğum ve profesyoneller ile staj yaptığım Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden derece ile mezun olarak iş hayatıma başladım. Türkiye'nin en tanınmış diyetisyenleri ile çalışma fırsatı bulduğum yıllarda tecrübelerime tecrübe kattım.

2021 yılında hep hayalini kurduğum İrem Akdemir Beslenme Danışmanlığı Merkezini kurarak sektörde kendi ismimi duyurmaya başladım.

İşte buradayım...

bottom of page