top of page

"Başarının yolu, konuşmayı bırakmak ve yapmaya başlamaktır." -Walt Disney.

Birlikte yola çıktığımız, hayatlarına dokunduğumuz danışanlarımızdan hikâyeler...

"Kolay oldu mu? Hayır.

Buna değdi mi? Kesinlikle."

İrem Hanımı bir arkadaşım vasıtası ile tanıdım. İlk tanışmadaki enerjisi ve sevecen tavrı ile doğru yerde olduğumu zaten hissettirmişti.

 

Kendisi ile ilk çalışmaya başladığımızda 105 kiloydum. Fazla kilo yalnızca estetik olarak problemli bir durum değil, aynı zamanda sosyal olarak ta sizi etkileyen bir unsur. Açıkçası bu sebeplerden bıçak altına yatmayı dahi düşündüm. Fakat İrem hanım kendisine bir şans vermemi, sonuç alamadığımız takdirde beni kendi kararlarıma bırakacağını söyledi. İlk haftadan sonuç almaya başladık. Birinci ayın sonunda büyük bir hatadan dönüş yaptığımı fark ettim. Diyetimize ilk başladığımızda %30 yağ oranına sahiptim. İç yağlanma oranım 12 puan görünüyordu. 

7 Ay sonunda tam 35 kilo vererek 70 kiloya indim. İç yağlanma oranım 2 puan ve şuanda profesyonel olarak sporla ilgileniyorum. Tabi ki diyetin yanında oldukça disiplinli bir spor programı ve düzenli bir hayat biçimini de benimsedim. Şimdi yeni hedefler koyduk. Bunlara doğru ilerliyoruz.

Kolay oldu mu? Hayır... Buna değdi mi? Kesinlikle.

Emirhan V.

Diyetisyen ile kilo verme ümraniye
Aile Diyetisyeni

"Ailemizin Diyetisyeni."

Anne olmak, içinde bir can taşımak, tarif edilemez bir duygu... Fakat beraberinde müthiş dikkat isteyen bir sorumluluklar zincirini getiriyor. Bunların en temelinde bebeğin gelişimi, dolayısıyla beslenmemiz yer alıyor. Beslenmemiz diyorum çünkü ben ne tüketirsem bebeğim onunla besleniyor...

Bilinçli bir anne olarak gebelik döneminde, yeterli ve doğru beslenme konusunda profesyonel bir destek almam gerektiğini biliyordum. Ufaklığı bahane ederek canı çekiyor deyip her istediğimi hüpletmek harika olsa da yanlış olduğu aşikâr.

İrem hanımla gebeliğimin başından sonuna kadar "Hamilelik Döneminde Beslenme" programı kapsamında düzenli olarak çalıştık. Aşermelerimi de göz önünde bulundurarak yazdığı diyet programı ile harika bir iş çıkardı. Bebeğimin bedensel ve zihinsel gelişimi ve benim vücudumun ihtiyaçlarını karşılaması için doğru hesaplanmış öğünlerle sağlıklı bir 9 ay atlattık. Hamilelik sonrası kilosuyla uğraşmadan gündelik yaşantıma geri döndüm.

İrem hanımla aynı sebeplerden "Emzirme Döneminde Beslenme" programı ile çalışmaya devam ettik. Şimdi ufaklığın öğünlerini "Çocuk Beslenmesi" programı doğrultusunda hesaplayarak ilerliyoruz.

Şuan ailemizin tüm bireyleri İrem hanımla çalışıyor. Kendisi ailemizin diyetisyeni.

Kübra S.

"Çok memnunuz."​

İşyeri kusursuz işlemesi gereken bir makineye benziyor.

Her bir personel de bu makinanın birer dişlisi. Dişlilerin performansı gün sonunda çıkan ürünü ve verimliliği etkiliyor. Her bir dişlinin tam performansta çalışması mühim.

 

Fabrika personelimizin yemek yediği saatler oldukça kritik. Gün ortasında yeterli ve doğru beslenmeyen bir personel gün sonuna doğru performans düşüklüğü ve odaklanma sorunu yaşayabilir. Bunların ötesinde mutfak giderlerini de doğru hesaplayacağımız ve çalışan motivasyonunu düşürmeden en verimli tabağı hazırlayacağımız bir diyete ihtiyacımız var. Ve tabi ki her başarılı işlemin arkasında olduğu gibi bunun da arkasında matematiksel bir dayanak ve bir mantık olmalı.

 

İrem Hanım, kalorileri doğru hesaplanmış, iyi analiz edilmiş besinlerle doğru ve yeterli programlar sunuyor bizlere. Kendisiyle "Kurumsal Beslenme Danışmanlığı"  programı adı altında çalışmaya başladık. Fakat profesyonelliği doğrultusunda benimde şahsen danışanı olduğum ve çevreme de kesinlikle önerdiğim bir noktaya geldik. Kendisiyle çalıştığımız için çok memnunuz. Hem firmamız personellerinin hem de benim diyetlerimiz uzman ellerde. 

Erdem B.

İş Yeri diyetisyeni
bottom of page